Środa 20.01.2021

Nie przepłacaj! Nie czekaj w kolejkach! „Wybierz zdrowie”

Zawsze wiele mówi się o publicznej służbie zdrowia, a w szczególności przed wyborami politycy sobie o niej, a raczej o nas przypominają. Każdy kto kiedykolwiek chorował wie, że gdy chce skutecznego leczenia, to nie może liczyć na wizytę u specjalisty z tak zwanej kasy chorych. Terminy są tak odległe, że nie ma mowy o normalnej walce z chorobą. Zatem warto przyjrzeć się prywatnym placówkom, bo tylko one oferują szybkie, czyli skuteczne leczenie.

Uwagę zwraca Medi-Raj – budynek przez swój ekskluzywny wygląd może sprawiać wrażenie niedostępnego dla większości pacjentów. Nic bardziej mylnego. Wrażenie to bierze się pewnie z przyzwyczajeń w obcowaniu z państwową służbą zdrowia. Tam niemal w każdym przypadku wszystko jest stare, zużyte, a obsługa obrażona. Tymczasem rozmowa telefoniczna z pracownikiem rejestracji Centrum przy Górczyńskiej od razu wywołuje pozytywne odczucia, czuję się jak VIP. W czasie rozmowy z panią z rejestracji otrzymałem podstawowe informacje na temat lekarza, który mnie przyjmie. Precyzyjnie umówiłem się na wizytę w dogodnym dla mnie terminie. Zaskakujące, bo cena konsultacji lekarskiej nie tylko nie odbiega od cen proponowanych w innych prywatnych placówkach, a wręcz jest niższa. Również na pobranie krwi do laboratorium (punktu pobrań) czekałem dosłownie chwilę, bez kolejek. To niesamowite!

Placówka została stworzona z myślą o pacjentach – czas oczekiwania na udzielane świadczenia medyczne skrócono do niezbędnego minimum, zachowując przy tym wysoki standard opieki zdrowotnej, komfort pobytu i obsługi

Po wejściu do Gorzowskiego Centrum Medycznego nie ma się wątpliwości, że to placówka o wysokim europejskim standardzie. Na nowoczesnych, schludnych i kolorowych korytarzach dyskretnie słychać relaksacyjną muzykę. Pracownicy recepcji witają nas z uśmiechem i życzliwością. Na każdym kroku spotykam się z przemyślanymi rozwiązaniami. Podjazdy, szczególnie dla niepełnosprawnych, umożliwiają dotarcie bezpośrednio do windy i na dowolną kondygnację budynku. Obiekt jest w pełni klimatyzowany. Na piętrach przewidziano wystarczającą ilość miejsc siedzących dla pacjentów i, co ważne, kącik zabaw dla dzieci. Przyjazne dla Pacjenta wnętrza Medi-Raju są czyste, przytulne, komfortowe, jasne, kolorowe, z funkcjonalnie rozmieszczonymi gabinetami i salami zabiegowymi.

Moja wizyta odbyła się dokładnie o wyznaczonej porze. Specjalista okazał się nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale też życzliwym człowiekiem. Wyniki badań laboratoryjnych były dostępne dla mnie jeszcze tego samego dnia, po zalogowaniu na stronie internetowej placówki. Dla tych, którzy nie mają dostępu do internetu i drukarki, jest możliwość wydrukowania wyników w znajdującym się w placówce wynikomacie.

Centrum ma do dyspozycji Pacjentów własny wielomiejscowy parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. Medi-Raj zlokalizowany w Gorzowie przy ulicy Górczyńskiej 17 znajduje się w sercu jednego z największych osiedli mieszkaniowych

W ramach Chirurgii Jednego Dnia przeprowadzane są zabiegi w zakresie: chirurgii ogólnej, ortopedii, ginekologii, laryngologii, a w niedalekiej przyszłości także okulistyki. Opieka pooperacyjna jest kontynuowana w specjalnie przegotowanych salach dla pacjenta, które wyposażone są w węzeł sanitarny, sieć telewizyjną, telefoniczną i internetową.

Rehabilitacja odbywa się w Medi-Raju pod okiem wykwalifikowanych rehabilitantów. Widać, że personel doskonale rozumie potrzeby pacjenta. W placówce znajduje się również sklep ortopedyczno-rehabilitacyjny Medi-Shop z zaopatrzeniem ortopedycznym i środkami pomocniczymi, w którym porad udziela wykwalifikowany personel. Medi-Raj dysponuje również samochodem Renault Trafic Passenger Black Edition dostosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.

Pacjent

 1. Adres redakcji:
 2. ul. Łokietka 32/40 (kaskada, III p.)
 3. 66-400 Gorzów Wielkopolski
 1. Nasze telefony:
 2. redakcja: 95 736 62 22
 3. sekretariat: 95 736 62 22 wew. 100
 4. reklama: 95 736 62 22 wew. 102
 1.  
 2.  
 3.  
 1. Copyright 2021 tylko gorzów
 2. Design by trzyGieGRX design studio
 3. 29449